Informacje o szkole jazdy w Szczecinie – Auto Szkoła, Robert Kurkowicz

Samochód formowyAuto-Szkoła Robert Kurkowicz to popularna i renomowana szkoła jazdy, która od 2004 roku z powodzeniem kształci przyszłych kierowców w Szczecinie. Nasza specjalizacja to szkolenie kierowców kategorii B. W naszej ofercie znajdują się różne formy nauki, w tym kurs podstawowy, indywidualny, szkolenie online, jazdy uzupełniające przed egzaminem państwowym. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości szkoleń, profesjonalne podejście do kursanta. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki naszej elastyczności w ustalaniu terminów spotkań, każdy kursant może dostosować naukę do swojego harmonogramu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

KurkowiczROBERT KURKOWICZ

właściciel firmy Auto-Szkoła, instruktor i wykładowca. Zaczynał jako pomoc w rodzinnym ośrodku nauki jazdy. Przeszedł szczeble dotyczące planowania kursantom części praktycznej poprzez szkolenie teoretyczne i praktyczne aż do zarządzania własną firmą. Wcześniejsza praca w kraju i za granicą stała się pomocna w zdobyciu wiedzy potrzebnej do prowadzenia tego typu działalności. Wymagający i konsekwentny potrafi przekazać swoją wiedzę i sprawić, że kursant jest zadowolony i zmotywowany w dążeniu do celu. Jego dewizą jest profesjonalizm i doświadczenie. Poświęca dużo czasu kursantom i firmie, bo praca stała się jego pasją. Dni bez firmy to dni stracone. Angażuje się w to co robi.

PieczyńskiKRZYSZTOF PIECZYŃSKI

doświadczony, cierpliwy i rzeczowy instruktor. Jasno i przejrzyście prowadzi szkolenia. Posiada rozległą wiedzę motoryzacyjną, a jego hobby bieganie powoduje niebywały spokój i opanowanie. Dociera do kursanta poprzez swoją wysoką kulturę osobistą, pogodę ducha. Wybierają go najczęściej osoby uczące się wolniej i potrzebujące dłuższego kontaktu z autem. Miła atmosfera, bezstresowość, cierpliwość, dobre wyniki szkolenia sprawiają, że kursanci polecają Pana Krzysztofa swoim znajomym. Pan Krzysztof pracuje od poniedziałku do piątku między godzinami  11:00 a 21:00.

Pani WiktoriaWiktoria Stępień

Pani z biura, miła, sympatyczna, uśmiechnięta, życzliwa, profesjonalna. Zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z kursantami. Odbiera telefony, prowadzi korespondencję mailową, ustala i planuje terminy szkoleń oraz wypełnia dokumentację.

Certyfikat 01

Certyfikat 02