Wypróbuj się, czyli plac manewrowy WORD

 

Egzamin dla kandydatów na kierowcę nie należy do najprzyjemniejszych momentów w życiu. Większość kandydatów przeżywa największy stres w momencie pierwszego przystąpienia do egzaminu. Pomimo dobrego przygotowania i wiedzy na temat przebiegu całego egzaminu, sytuacja kiedy znajdujemy się w obcym miejscu nie dodaje pewności siebie, a wręcz powoduje jeszcze większy stres i niepewność.

Łatwym sposobem na zniwelowanie niepewności i nerwów wiążących się z egzaminem jest zapoznanie się z infrastrukturą placu manewrowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, który taką możliwość udostępnia. AUTO SZKOŁA chętnie z tej możliwości korzysta.

W ramach zajęć praktycznych, kursant wraz z instruktorem może wjechać na plac manewrowy w WORD pojazdem przeznaczonym do szkolenia. W praktyce, oznacza to, że w ramach jazd (w trakcie kursu lub po kursie) można ćwiczyć wykonanie pierwszych zadań egzaminacyjnych na tym samym placu, na którym będziemy zdawać egzamin. 

       

W ramach szkolenia podstawowego staramy się organizować dla was wjazd na plac manewrowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie. Na odpowiednim etapie szkolenia, w ramach jazdy w ruchu miejskim, szlifujemy umiejętność jazdy do przodu i do tyłu po łuku, oraz ruszenia na wzniesieniu z wykorzystaniem hamulca ręcznego.

Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie zapisać się na kurs nauki jazdy na kategorię B, to pamiętaj że

 w AUTO SZKOLE jest miejsce właśnie dla Ciebie :D

 

                                                                                  ZAPRASZAMY !!!